Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, lokalnych grup działania, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich oraz obywatelki i obywateli oraz samorządowców zaangażowanych w sprawy społeczne na otwarte spotkanie z organizacjami obywatelskimi z województwa wielkopolskiego.   Termin: 19.05.2021 r., godz. 17:00-20:00 na platformie zoom. Zgłoszenia udziału w spotkaniu poprzez link: https://wrk.org.pl/spotkanie-otwarte-z-ngo-woj-wielkopolskie/ Osobom zgłoszonym przekazany będzie link…

Czytaj więcej

Jestem wdzięczny Pani Dyrektor oraz bibliotekarkom filii bibliotecznych za dzielenie się pasją do literatury – mówił wójt Anatol Piaskowski z okazji Dnia Bibliotekarza. Przedstawiciele władz gminy Sieroszewice spotkali się w książnicy z pracownicami Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach.   W dniach 8–15 maja obchodzony jest XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.…

Czytaj więcej