Remont sali wiejskiej w Rososzycy dobiegł końca. Budynek zyskał nową elewację. Gmina Sieroszewice  przy dobrej współpracy z sołtysem Andrzejem Chwiłkowskim oraz Radą Sołecką przeprowadziła remont Sali wiejskiej w Rososzycy. W ramach prac odnowiono elewację sali. Zakres renowacji objął także wymianę kilku okien oraz drzwi zaplecza. Sala nabrała nowego i estetycznego wyglądu. Modernizację przeszła również scena…

Czytaj więcej