W dniu 05.05.2021 r. w godzinach od 16:00 do 20:00 w Dziennym Domu „Senior+”  w Latowicach odbyło się  szczepienie przeciwko COVID-19, w ramach Narodowego Programu Szczepień realizowanych przez Punkty Szczepień Powszechnych. Zaszczepionych  zostało 300 osób z  terenu gminy oraz okolicznych powiatów i miast. Akcja szczepień była pierwszą z cyklu zaplanowanych w ramach powstałego Punktu Szczepień…

Czytaj więcej