Archiwum dla 26 lutego 2020
AKADEMIA Z OKAZJI 101-EJ ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OŁOBOKU IM. KS. J. KUTA.
Akademia odbyła się dnia 25 lutego 2020r w Szkole Podstawowej w Ołoboku im. Ks. J. Kuta. Naszą szkołę odwiedzili: Z-ca Wójta Gminy Sieroszewice- Pan Bartosz Kubica, Dyrektor GZAESiP Pani Barbara Stasiak, Radna Gminy Sieroszewice Pani Teresa Lemiesz, ks. proboszcz dr Tomasz Lenczewski, Sołtys wsi Ołobok Pani Justyna Karbowy, Rada Rodziców, oraz zaproszeni goście. Głównym celem…
Czytaj więcej


