Akademia odbyła się  dnia 25 lutego 2020r w Szkole Podstawowej w Ołoboku im. Ks. J. Kuta. Naszą szkołę odwiedzili: Z-ca Wójta Gminy Sieroszewice- Pan  Bartosz Kubica,  Dyrektor GZAESiP Pani Barbara Stasiak, Radna Gminy Sieroszewice Pani Teresa Lemiesz, ks. proboszcz dr Tomasz Lenczewski,  Sołtys wsi Ołobok Pani Justyna Karbowy, Rada Rodziców, oraz zaproszeni goście. Głównym celem…

Czytaj więcej