We środę 19 lutego 2020 roku, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sieroszewicach odbył się Gminny Dzień Babci i Dziadka. Zaproszonych gości, babcie i dziadków powitał sołtys Sieroszewic Tadeusz Łapiński. Wśród gości byli: Starosta Powiatu Ostrowskiego Paweł Rajski, Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski z żoną, sekretarz Gminy Mirosława Busza,  przewodniczący Rady Gminy Sieroszewice Rafał Bartnik,…

Czytaj więcej