Ferie! Ah co to był za czas…. W tym roku zimowa przerwa była wyjątkowo udana! Wszystko za sprawą wspaniałych uczestników II edycji „Ferii w bibliotece”. Wydarzenie to podobnie jak w zeszłym  roku przyciągnęło do wielowiejskiej książnicy młodych miłośników książek. By wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postarałam się żeby zajęcia były zróżnicowane i dostosowane do dzieci tak…

Czytaj więcej