Klub HDK PCK „STRAŻAK” przy ZOGm ZOSP RP w Sieroszewicach, Straż Pożarna w Parczewie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Parczewie zorganizowali w niedzielę 18.04.2021r. otwartą akcję poboru krwi na sali Domu Ludowego w Parczewie. Na ich apel, pomimo panującej pandemii, odpowiedziało 60 osób, nie tylko z terenu naszej gminy. Po wstępnych badaniach do oddania zakwalifikowano…

Czytaj więcej

Gmina Sieroszewice w porozumieniu ze szpitalem w Ostrowie Wielkopolskim tworzy Powszechny Punkt Szczepień.   Gmina po raz kolejny dobrowolnie włącza się do walki z pandemią. Powszechny Punkt Szczepień zostanie otwarty w Domu Senior + w Latowicach. Partnerem gminy od strony medycznej jest szpital w Ostrowie Wielkopolskim. Ze względu na duże wyzwanie logistyczne, w organizację Punktu zaangażowany…

Czytaj więcej