Archiwum dla 6 kwietnia 2021
136 tys. Wielkopolan aktywowało bon
Do tej pory w województwie wielkopolskim aktywowano już 136 tys. bonów turystycznych, na kwotę prawie 118 mln zł. Stanowi to 33 proc. wszystkich przysługujących wielkopolanom bonów. Do aktywowania pozostało ponad 275 tys. bonów. Na ich wykorzystanie mamy czas jeszcze przez najbliższy rok, do 31 marca 2022 r. Świadczenie w formie bonu turystycznego przyznawane jest na…
Czytaj więcejOSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – PRZYMROZKI
GMINNE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W SIEROSZEWICACH IZO.5520.19.2021 Sieroszewice dn. 06.04.2021 godz. 15:00 OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – PRZYMROZKI W ramach działań związanych z monitorowaniem zagrożeń Gminne Centrum Zarządzania Kryzysowego w Sieroszewicach przekazuje treść ostrzeżenia Nr 33/2021, wydanego…
Czytaj więcej


