Za nami pierwsze uroczyste przekazanie gminnego „becikowego. Dziesięcioro nowych mieszkańców otrzymało jednorazową zapomogę w wysokości 500,00 zł. Przyznane zostały decyzje dla rodziców 6 dziewczynek – Lilianny, Alicji, Jadwigi, Zosi, Weroniki i Marii, i 4 chłopców – Alana, Bartymeusza, i dwóch Marceli. W ten sposób samorząd gminy Sieroszewice chce wyrazić swoją radość i zadowolenie z narodzin…

Czytaj więcej

We wtorek, 25 lutego 2020 roku, w sali wiejskiej w Strzyżewie tradycyjnie już zorganizowano Podkoziołek połączony z Dniem Kobiet. Do świętowania zaproszono wszystkie mieszkanki Strzyżewa. W spotkaniu uczestniczyły także panie z Ostrowa i okolicznych miejscowości. Panie i zaproszonych gości powitała sołtys Strzyżewa, a zarazem Radna Gminy Sieroszewice Bernadeta Biała. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Sieroszewice…

Czytaj więcej