W sobotę, 29 lutego 2020 roku, w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Sieroszewicach odbyło się zebranie sprawozdawcze tutejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Strażaków i zaproszonych gości powitał prezes OSP Sieroszewice i zarazem sołtys wsi Tadeusz Łapiński, który przedstawił porządek obrad. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski,  Komendant Oddziału Zarządu Gminnego OSP Mieczysław Maciuszczak, Prezes…

Czytaj więcej