1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – święto państwowe ustanowione dla upamiętnienia żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji w parafii św. Wawrzyńca w Wielowsi odbyła się uroczysta msza św. odprawiona przez proboszcza tut. parafii ks. Piotra Kuświka W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, zastępca Wójta Gminy Sieroszewice Bartosz Kubica, radna Gminy Sieroszewice…

Czytaj więcej

Tradycyjnie w Sali wiejskiej w Wielowsi odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski z żoną oraz członkinie i członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Wielowsi.  Pan Wójt złożył wszystkim Paniom życzenia i wręczył kwiaty na ręce przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich Pani Zdzisławy Olszewskiej dziękując w ten sposób za…

Czytaj więcej