Archiwum dla 20 września 2021
XII BIEG O PUCHAR WÓJTA GMINY SIEROSZEWICE
W sobotę, 18 września 2021 roku, na Stadionie Sportowym w Sieroszewicach odbył się XII Bieg o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice. Otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, który powitał uczestników, opiekunów oraz kibiców i życzył wszystkim powodzenia. O godz. 13.00 wystartowali uczniowie szkół podstawowych. Pomimo niesprzyjającej pogody w biegach wzięło udział 170 dzieci. Wyniki przedstawiały…
Czytaj więcej


