W niedzielę 12 września w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Ołoboku odbyła się msza św. Dziękczynna Dożynkowa. Darami w postaci chleba dożynkowego, a także symbolicznym wieńcem dożynkowym władze gminy Sieroszewice oraz rolnicy podziękowali za tegoroczne plony. Dziękczynne nabożeństwo odprawił ks. prałat dr Tomasz Lenczewski. Po mszy świętej w Domu Rolnika w Ołoboku odbyły się…

Czytaj więcej

Regulamin konkursu fotograficznego. EDYCJA II Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu II edycja – Formularz zgłoszeniowy

Czytaj więcej