Archiwum dla 13 września 2021
Gminne Święto Plonów
W niedzielę 12 września w kościele pw. św. Jana Ewangelisty w Ołoboku odbyła się msza św. Dziękczynna Dożynkowa. Darami w postaci chleba dożynkowego, a także symbolicznym wieńcem dożynkowym władze gminy Sieroszewice oraz rolnicy podziękowali za tegoroczne plony. Dziękczynne nabożeństwo odprawił ks. prałat dr Tomasz Lenczewski. Po mszy świętej w Domu Rolnika w Ołoboku odbyły się…
Czytaj więcejKONKURS FOTOGRAFICZNY
Regulamin konkursu fotograficznego. EDYCJA II Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu II edycja – Formularz zgłoszeniowy
Czytaj więcejSpotkanie konsultacyjne z przedstawicielami organizacji pozarządowych
K O M U N I K A T Wójta Gminy Sieroszewice z dnia 13 września 2021 roku Na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r. poz. 1057 ze zm.) oraz Uchwały nr XLI/248/2010 Rady…
Czytaj więcej


