Archiwum dla 1 lipca 2021
DOBRY START 300 dla ucznia
Medale dla czytelników
Najlepsze czytelniczki z gminy Sieroszewice odebrały dyplomy i medale z rąk dyrektor sieroszewickiej książnicy Marii Marciniak. XVI edycja Powiatowego Konkursu „Czytelnik Roku 2020” organizowana przez Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich odbyła się w tym roku w innej formie ze względu na pandemię koronawirusa. Z gminy Sieroszewice najwięcej książek…
Czytaj więcej


