Archiwum dla 25 lutego 2021
Nagrodzone walentynki
Kolorowe prace, wśród których przeważały kartki z serduszkami, nadesłano na konkurs plastyczny zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Sieroszewicach. Do udziału w konkursie zaproszono uczniów szkół podstawowych. Była to już piętnasta edycja konkursu cieszącego się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, a jego pomysłodawcą i organizatorem jest Maria Marciniak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach. Mimo…
Czytaj więcej


