Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje jedyny w swoim rodzaju autorski program szkoleniowo-doradczy Akademia Menadżera Innowacji (AMI). Innowacje to siła napędowa nowoczesnej gospodarki i katalizator rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Tylko te firmy, które sukcesywnie wprowadzają na rynek nowe produkty i usługi osiągają sukcesy biznesowe i mogą skutecznie konkurować na wymagającym rynku. AMI to program dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami.

Rozpoczęła się rekrutacja do  do IV edycji Akademii Menadżera Innowacji – programu szkoleniowo-doradczego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która potrwa do 9 września br. Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji,  zwiększenie konkurencyjności, poprawę efektywności pracy i wzrost rentowności firmy.  Celem jest zbudowanie w firmie zespołu, który będzie skutecznie działał na rzecz jej rozwoju poprzez innowacje.

Do AMI mogą przystępować przedstawiciele firm bez względu na branżę i wielkość firmy. Dofinansowanie ze środków UE wynosi do 80 proc. dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz do 50 proc. dla dużych. Pierwszy zjazd odbędzie się w październiku 2022 r

Więcej informacji znajduje się w załączonej ulotce: Ulotka AMI