Szanowni Państwo,

pragnę zachęcić Państwa do przystąpienia do projektu „Pod biało-czerwoną”  (poprzez oddanie  swojego głosu) ogłoszonego przez Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego, projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią (szczegóły poniżej) liczbę głosów. Głosy poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, mogą oddawać jej mieszkańcy za pomocą niniejszego serwisu. 

 ODDAJ GŁOS

Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. 

Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Ile głosów potrzeba do realizacji projektu?

– dla gmin do 20 000 mieszkańców – 100 głosów;

– dla gmin powyżej 20 000 do 100 000 mieszkańców – 500 głosów;

– dla gmin powyżej 100 000 mieszkańców – 1000 głosów.

 ODDAJ GŁOS

https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

                                                                    Zachęcam Państwa do oddania głosu

                                                                               Anatol Piaskowski

                                                                         Wójt Gminy Sieroszewice