Z okazji Dnia Dziecka bibliotekarka filii bibliotecznej w Wielowsi przygotowała dla dzieci niespodziankę w postaci przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek”.

Drogie Dzieci, w tym szczególnym dniu zawsze starałam się Was odwiedzać, zawsze spotkania te wywoływały na mojej twarzy uśmiech i uświadamiały, że to co robię ma sens i za to moją pracę kocham najbardziej! Przykro mi, że tym razem spotkanie to może odbyć się tylko on-line, ale mam nadzieję, że moje amatorskie wykonanie „Czerwonego Kapturka” wywoła u Was radość! A dlaczego właśnie Kapturek? Otóż pozycja Charlesa Perraulta to jedna z bajek, które są ponadczasowe i zawsze chętnie wypożyczane zarówno przez maluchy jak i dzieci nieco starsze. Mam nadzieję że następne Wasze święto spędzimy już razem wspólnie czytając i bawiąc się – tak jak to miało miejsce do tej pory.
Tymczasem wszystkim naszym Młodym Czytelnikom w imieniu swoim, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach Marii Marciniak oraz wszystkich pracowników biblioteki składam serdeczne życzenia, wielu uśmiechów, niespożytych pokładów energii oraz czytelniczych rekordów!

Dominika Kucharska

Zapraszamy do obejrzenia filmu – realizacja Ewa Kotowska-Rasiak