Archiwum dla 17 sierpnia 2021
Następne już za rok. Pełne wrażeń półkolonie dobiegły końca
W minionym tygodniu zakończyły się 5-dniowe półkolonie letnie z programem profilaktycznym zorganizowane przez gminę Sieroszewice. Inicjatorem drugiej już edycji bezpłatnych półkolonii był Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski. Od 9 do 13 sierpnia zajęcia odbywały się w Szkołach Podstawowych w Sieroszewicach i Wielowsi. W przedsięwzięciu uczestniczyło aż 300 dzieci w wieku od 7 do 14 lat z terenu…
Czytaj więcej


