Archiwum dla 5 stycznia 2021
SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ!
We wtorek 5 stycznia br. w Urzędzie Gminy Sieroszewice odbyło się spotkanie władz gminy z wicemistrzynią Polski Seniorów w Pływaniu – Julią Maik. Pływaczka jest mieszkanką Sieroszewic, a na co dzień trenuje w kaliskim klubie KKS Włókniarz 1925. Mająca zaledwie 17 lat Julia na rozgrywanych w grudniu ubiegłego roku w Olsztynie Mistrzostwach Polski w Pływaniu…
Czytaj więcej


