Archiwum dla 4 września 2020
Zabezpieczenie rozpoczęcia roku szkolnego
W związku z rozpoczęciem roku szkolnego kładąc duży nacisk na bezpieczeństwo i dostosowanie placówek oświatowych do sytuacji epidemiologicznej, w przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego przeprowadzono dezynfekcję wejść do budynków szkół i przedszkoli. W akcji uczestniczyli, jak zawsze niezawodni strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Sieroszewice, którzy po raz kolejny okazali swoją bezinteresowną pomoc. Akcję koordynował…
Czytaj więcej


