Archiwum dla 12 lipca 2020
Koncert charytatywny „Dla Antka”
W dniu 5 lipca 2020r. w Kościele Polskokatolickim p.w. Najświętszej Maryi Panny w Kotłowie, odbył się koncert charytatywny, z którego całkowity dochód został przeznaczony na leczenie Antka Grzesiaka. Organizatorami koncertu byli: Parafia Kościoła Polskokatolickiego w Kotłowie, Wójt Gminy Sieroszewice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach. W zorganizowanym koncercie uczestniczył między Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski…
Czytaj więcej


