Wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski przeczytał dzieciom wielkanocne opowiadanie. Tym razem czytanie odbyło się on-line.

 

Na zaproszenie dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach Marii Marciniak przed Wielkanocą do książnicy przybył wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, który w ramach akcji „Wielkanocne czytanie dzieciom”

przeczytał książkę „Wielkanoc i baranek” Anny Matusiak. Korzystając z okazji gość złożył milusińskim i ich rodzicom oraz dziadkom życzenia świąteczne i wyraził radość, że mógł chociaż tylko wirtualnie spotkać się z najmłodszymi czytelnikami. – Dziękuję Pani Dyrektor za zaproszenie. To był świetny pomysł, aby dotrzeć do was tą drogą. Chciałbym wam życzyć bogatych gniazd, aby były pełne nie tylko pisanek i prezentów, ale także miłości waszej rodziny i rówieśników oraz dobroci, natomiast rodzicom życzę, aby mimo trudnych czasów odnajdywali czas dla swoich dzieci chociażby w formie czytania bajek – powiedział Antaol Piaskowski. Zapraszamy do obejrzenia filmu i posłuchania pięknego opowiadania.

 

Ewa Kotowska-Rasiak

 

https://youtu.be/zrl5eUhdcF0