Przed nami wyjątkowy wieczór wypełniony śpiewem, tańcem i węgierskim folklorem. Zapraszamy na spektakularne widowisko „Węgierskie Czardasze i Tańce”. Spektakl odbędzie się 1 grudnia w Auli UAM w Kaliszu, a Seniorzy z terenu Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej mogą skorzystać z biletów specjalnie dla nich w promocyjnej cenie.

Działalność na rzecz osób starszych to ważny element Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska. Poprawiamy otaczający nas świat, infrastrukturę, ale dbamy też o jakość usług publicznych,  w tym oferty kulturalnej, która powinna być dostępna i to w rozsądnej cenie.

Stąd też widowisko 1 grudnia Seniorzy – mieszkańcy Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej obejrzą w promocyjnej cenie 40 złotych za osobę. Normalny bilet kosztuje zaś 65 zł.

A czemu warto być w Auli UAM przy ul. Nowy Świat 28-30 w Kaliszu  1 grudnia o 18.00? Tak o spektaklu piszą jego organizatorzy:

– Zapraszamy na wyjątkowy wieczór, przepełniony węgierskim folklorem, popisowym tańcem i śpiewem! Podczas spektaklu usłyszycie i zobaczycie Państwo wszystkie czardasze, jakie zostały napisane w historii muzyki operetkowej i instrumentalnej. Nie zabraknie przesławnych utworów Montiego, Tańców Węgierskich Brahmsa, fragmentów z operetek: „Zemsta nietoperza”, „Baron Cygański”, „Księżniczka Czardasza”, „Cygańska miłość”, „Hrabina Marica”, czy „Perła z Tokaju”! Wystąpią znakomici artyści międzynarodowych scen muzycznych. Tego koncertu nie można przegapić! – czytamy w zaproszeniu.

Bilety można kupić w kilku  punktach w mieście:

Salon Prasowy Yourpress ul. Kanonicka 1 tel. 62 501 81 85
Salon Prasowy Yourpress ul. Śródmiejska 26 tel. 62 764 10 89
Salon Prasowy Yourpress ul. Wyszyńskiego 42 a (w Galerii MiniPark) tel. 502 038 473

na stronach: www.kupbilecik.pl | www.panbilet.pl | www.biletyna.pl

oraz rezerwować je telefonicznie: 884 898 268

bilet normalny: 65 zł

 bilet dla seniorów: 40 zł