MISTRZOWIE AGRO to największy w Polsce plebiscyt wiejski i rolniczy organizowany przez ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników „Strefa Agro” oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie. Co roku podczas uroczystej gali wręczane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku.  W edycji 2020 tytuł Koła Gospodyń Roku w powiecie ostrowskim przyznano Kołu Gospodyń Wiejskich Zamość. Oprócz tytułu, członkinie KGW otrzymały dyplom oraz awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów.  

Dnia 26 stycznia Wójt Gminy Sieroszewice osobiście pogratulował przedstawicielkom  KGW Zamość, podziękował za prężne działanie i promowanie gminy Sieroszewice na wielu wydarzeniach organizowanych w Województwie Wielkopolskim.

Koło Gospodyń Wiejskich Zamość to formacja, która kultywuje lokalne potrawy i tradycje. Tworzą je 33 panie, łącząc pracę z codziennymi obowiązkami, wychowaniem dzieci,
a nawet wnuków. KGW Zamość organizuje: biesiady, wigilie, wycieczki oraz ogniska, podczas których członkinie prezentują swój kunszt kulinarny. Pomysły gospodyń zostały już opublikowane w dwóch książkach kucharskich.