W poniedziałek, 18 grudnia odbył się I Szkolny Jarmark Świąteczny w Strzyżewie, który przyciągnął licznie rodziny i mieszkańców wsi. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce na terenie szkoły i zostało zainicjowane przez społeczność szkolną oraz radę rodziców. Przedświąteczny kiermasz odwiedził Wójt Gminy Anatol Piaskowski oraz Zastępca Wójta Bartosz Kubica.

Na stoiskach przygotowanych przez uczniów, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Straż Pożarną oraz Radę Sołecką można było znaleźć różnorodne świąteczne smakołyki i ozdoby. Wszystkie produkty zostały wykonane z pasją oraz wielką starannością.

Wśród atrakcji Świątecznego Jarmarku dużym powodzeniem cieszyła się przejażdżka saniami oraz chatka Świętego Mikołaja. Ponadto organizatorzy przygotowali żywą stajenkę i ognisko, tworząc tym samym magiczny klimat. Nie zabrakło także słodkich upominków dla najmłodszych.

I Szkolny Jarmark Świąteczny w Strzyżewie z pewnością pozostanie w pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, które przyniosło radość i wspólne celebrowanie magicznego czasu świąt.